İzmir Psikolog Cansu Yumurtaşlar

Psikolog
Cansu Yumrutaşlar

Hakkımda

Psikolog Cansu Yumrutaşlar; İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji (%100 İngilizce) bölümü mezunudur. Lisans bitirme projesini Yetişkin Bağlanma Stilleri ile Evlilik Kaygısı arasındaki ilişki üzerine tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında ikinci bir üniversite okumaya karar vererek 2019 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans eğitimine devam etmektedir.

Zorunlu stajını tamamladıktan sonra, 6 ay gönüllü stajyer olarak deneyim kazanmaya devam etmiştir. Staj süresince, Perla Psikoloji’nin kurucusu olan Uzman Klinik Psikolog Fatih Mehmet Aktürk süpervizörlüğünde çeşitli vaka formülasyon eğitimlerine katılarak mesleki gelişimine katkı sağlamıştır.

Experiential Play Therapy kurucuları olan Carol ve Byron E. Norton ile birebir çalışmalarını sürdüren Nilüfer Devecigil koordinatörlüğünde, 1. Düzey Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimini başarı ile tamamlamıştır. DOT grup süpervizyonları ile Deneyimsel Oyun Terapisi alanındaki çalışmalarına katkı sağlamaktadır.

Dr. Onur Okan Demirci’nin koordinatörlüğünde 28. Uluslararası akredite EMDR Temel ve İleri düzey eğitimini (toplam 60 saat) başarı ile tamamlayarak ulusal ve uluslararası onaylı EMDR uygulayıcısı sertifikasını almaya hak kazanmıştır. Ek olarak, Çocuklarda EMDR uygulamaları ve Cinsel Terapilerde EMDR kullanımı eğitimlerini tamamlamıştır.

Psikolog Cansu Yumrutaşlar; İzmir Psikoloji Enstitüsü aracılığı ile almış olduğu Bilişsel Davranışçı Terapi Yönelimli Sınav Kaygısı ile Başa Çıkma Yöntemleri eğitimi ile sınav dönemindeki öğrencilere ve ailelere danışmanlık vermektedir.

İzmir Psikolog | İzmir Uzman Klinik Psikolog

Sosyal medya hesaplarımız:

Uzman Klinik Psikolog Fatih Mehmet Aktürk ve ekibinin etik değerler çerçevesinde sizlerin yanında olan yaklaşımları ile sizlere destek olmak adına terapinin her alanında uzman yaklaşımlarıyla var olmaya devam edecektir.

Copyright ©2021 Perla Psikoloji Merkezi

Web Tasarım & Seo